Název profese SEŘIZOVAČ
Místo výkonu práce Zliv
Přidáno 22.9.2019
Zaměstnavatel PRYM CONSUMER CZ s.r.o.
Úvazek Plný
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Trvání prac. poměru od 22.8.2019
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

místo výkonu práce: Tyršova 734, Zliv
požadavky: vyučen (strojní obor výhodou), praxe v seřizování strojů na pletení minimálně 20 let ve skupině Prym v Mexiku, uživatelská znalost PC, manuální zručnost, zodpovědnost, důslednost, přesnost, samostatnost, flexibilita, komunikativní typ, ochota učit se novým věcem, týmová spolupráce
náplň práce: obsluha a seřizování strojů na výrobu jehel a špendlíků, dodržování technologických postupů na svěřených strojích a spolupráce s plánováním výroby, provádění prohlídek strojního vybavení, základní údržba, mazání apod.
zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, doprava z ČB na 1 směnu
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele na email pccz.personalni@prym.com

Kontaktní údaje

Jméno Lucie Peřinová
Email pccz.personalni@prym.com
Telefon +420 389 606 811

Mzda

od 26468 měsíčně

pccz.personalni@prym.com
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti PRYM CONSUMER CZ s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost PRYM CONSUMER CZ s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.