Název profese SEŘIZOVAČ
Místo výkonu práce Zliv
Přidáno 4.2.2020
Úvazek Zkrácený

Zaměstnavatel PRYM CONSUMER CZ s.r.o.
Trvání prac. poměru od 22.8.2019
Počet míst 1

místo výkonu práce: Tyršova 734, Zliv
požadavky: vyučen (strojní obor výhodou), praxe v seřizování strojů na pletení minimálně 20 let ve skupině Prym v Mexiku, uživatelská znalost PC, manuální zručnost, zodpovědnost, důslednost, přesnost, samostatnost, flexibilita, komunikativní typ, ochota učit se novým věcem, týmová spolupráce
náplň práce: obsluha a seřizování strojů na výrobu jehel a špendlíků, dodržování technologických postupů na svěřených strojích a spolupráce s plánováním výroby, provádění prohlídek strojního vybavení, základní údržba, mazání apod.
zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, doprava z ČB na 1 směnu
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele na email pccz.personalni@prym.com

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce České Budějovice

České Budějovice
Randstad s.r.o.
Barlett & Cenbright s.r.o.
mBlue Czech, s.r.o.
EUROVIA CS, a.s.
APROFES, s.r.o.
Advantage Consulting, s.r.o. - Plzeň

Kontaktní údaje

Jméno Lucie Peřinová
Telefon 389 606 811, 731 446 166

Mzda

od 26468

Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Informace k ochraně osobních údajů: Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PRYM CONSUMER CZ s.r.o. (IČ 45793450), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel praceunas.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČ: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. (dále jen Správce) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem náboru zaměstnanců na výše uvedenou pracovní pozici. Zpracování osobních údajů bude pro Správce zajišťovat provozovatel webu praceunas.cz společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o. IČ: 27523209 (Zpracovatel) více

U společnosti PRYM CONSUMER CZ s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice SEŘIZOVAČ žádná další volná místa

Volné pracovní místo SEŘIZOVAČ je vystaveno v regionu České Budějovice .
Nahlásit chybu