Název profese Zapisovatel/ka
Místo výkonu práce České Budějovice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Okresní soud v Českých Budějovicích
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67038103

Pracovní pozice vhodná pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity.
Náplň práce: kompletní zajištění vedení spisové dokumentace, veškeré administrativní úkony se zabezpečením přípravy a průběhu soudního řízení, práce s PC, plnění pokynů referentů a vedoucí oddělení.
Požadujeme: znalost gramatiky, počítačové znalosti (MS Office), zdravotní způsobilost, bezúhonnost.
Zam. výhody: 200 hodin dovolené, příspěvek na stravování, 5 dní indispozičního volna.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce České Budějovice

České Budějovice
100000 - 130000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
40000 - 50000 Kč za měsíc
38000 - 48000 Kč za měsíc
Barlett & Cenbright s.r.o.
Advantage Consulting, s.r.o. - Praha
65000 - 70000 Kč za měsíc

Mzda

od 21800 do 29560

U společnosti Okresní soud v Českých Budějovicích momentálně neevidujeme kromě pozice Zapisovatel/ka žádná další volná místa

Žádná podobná místa

Volné pracovní místo Zapisovatel/ka je vystaveno v regionu České Budějovice .