Název profese Provozní montér - stavebně montážní činnost - české Budějovice
Místo výkonu práce České Budějovice
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel ČEVAK a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67043803

HLAVNÍ PRACOVNÍ NÁPLŇ: stavebně montážní činnost v oblasti vodovodů a kanalizací; práce na výstavbě, renovacích a opravách vodohospodářských objektů - čerpací stanice, ČOV, úpravny vody apod.; realizace nasmlouvaných zakázek; práce v terénu v celém Jihočeském kraji, části Plzeňského a v kraji Vysočina
POŽADUJEME: výuční list - ideálně obor instalatér; šikovnost a chuť pracovat v řemesle; samostatnost, zodpovědnost, komunikační dovednosti; řidičský průkaz sk. B
NABÍZÍME: pružnou pracovní dobu - 37,5 hodin týdně; příspěvek na stravování - 107 Kč/den; 5 týdnů dovolené; 5 dnů zdravotního volna; proplácení přesčasů; roční odměnu - 13. plat; mnoho dalších benefitů (např. příspěvky na kulturní a sportovní akce, zvýhodněné telefonní tarify, příspěvky na jazykové vzdělávání apod.), stravenky 90 Kč, příplatky za pohotovostní službu a mnoho dalšího
V případě zájmu kontaktovat zaměstnavatele e-mailem.