Název profese Účetní
Místo výkonu práce České Budějovice
Přidáno 20.4.2024

Zaměstnavatel Centrum sociálních služeb Staroměstská České Budějovice, příspěvková organizace
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67046483

požadované vzdělání: SŠ, VŠ ekonomického směru, praxe 2 roky nejlépe v příspěvkové organizaci výhodou
náplň práce: kompletní zpracování účetní agendy, zpracování měsíční a roční závěrky, zpracování účetních dokladů, účetních knih, statistika, archivace. Znalost programu FENIX výhodou
požadujeme: pečlivost, odpovědnost, flexibilitu, bezúhonnost
plat: 10.plat. třída, plat dle praxe - od 26 390,- do 37 370,- Kč tarif, k tomu osobní příplatek
zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravování, příspěvek z FKSP, odměny k životním a pracovním výročím
nástup: ihned
kontakt: životopisy zasílejte na: ilona.safrankova@staromestska.cz; personalni@staromestska.cz
telefon: 387 001 158, mobil: 702 018 132 - vedoucí ekonomického úseku Šafránková Ilona