Název profese Skladník
Místo výkonu práce Mariánske Lázne
Přidáno 8.11.2019
Volné od 8.11.2019
Zaměstnavatel ARWA Personaldienstleistungen s.r.o.
Úvazek Plný
Směnnost Neurčeno
Počet míst 10
Požadované vzdělání Bez vzdělání

Požadujeme:
· Časovou flexibilitu
· Ochotu se učit novým věcem
· Bezúhonnost
· Dobrý zdravotní stav
· Spolehlivost při plnění zadaných úkolů
· Samostatnost

Nabízíme:
· Nástupní mzda 22500?-Kč
· Týden dovolené navíc
· Roční a přítomnostní prémie
· Osobní ohodnocení
· Odměny za zlepšovací návrhy
· Příspěvek na dopravu
· Stravenky
· Možnost profesního růstu

Náplň práce:
Jedná se o zaskladňování a vyskladňování zboží za použití skeneru, etiketování zboží, nakládka a vykládka materiálu, obsluha VZV.
Pokud Vás naše nabídka zaujala tak neváhejte a ozvěte se nám na náš mail nebo telefon!! Pracovní místa jsou omezená!

Těšíme se na spolupráci s Vámi

Kontaktní údaje

Jméno Nicola Vilk-Salajkova
Email karlovyvary@arwa.cz
Telefon 352601788

Mzda

od 22500 měsíčně

karlovyvary@arwa.cz
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost ARWA Personaldienstleistungen s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Přidat záložku
Nahlásit chybu

Volné pravocní s místo Skladník je vystaveno v regionu Cheb .