Název profese Montér vodohospodářských zařízení
Místo výkonu práce Slatiňany
Přidáno 8.3.2024

Zaměstnavatel Stavební huť Slatiňany spol. s r. o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 66882645

Místo výkonu práce: Stavební huť Slatiňany
NÁPLŇ PRÁCE: montáž technologických částí vodohospodářských staveb
POŽADAVKY: Požadujeme vzdělání v technických oborech, možno i absolventi, uvítáme svářečský průkaz (CO, TIG, plasty), řidičský průkaz sk. B.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Čtvrtletní prémie 8 - 12.000 Kč, 5 týdnů dovolené, příspěvky na penzijní připojištění, 4denní pracovní týden.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Chrudim

Chrudim
Chrudim
Chrudim
Chrudim
Chrudim
Chrudim
30000 - 45000 Kč za měsíc
Jobs Contact Personal, s.r.o.,

Kontaktní údaje

Mzda

od 40000

U společnosti Stavební huť Slatiňany spol. s r. o. momentálně neevidujeme kromě pozice Montér vodohospodářských zařízení žádná další volná místa

Volné pracovní místo Montér vodohospodářských zařízení je vystaveno v regionu Chrudim .