Název profese Zdravotní sestra
Místo výkonu práce Hlinsko
Přidáno 26.4.2024

Zaměstnavatel Domov seniorů Drachtinka
Směnnost Nepřetržitý provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66796439

Místo výkonu práce: Hlinsko v Čechách

NÁPLŇ PRÁCE: zdravotní péče o klienty v domově seniorů
POŽADAVKY: odbornost, praxe v oboru výhodou, čistý trestní rejstřík, práce na PC, loajalita, flexibilita, pracovitost

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 50 000,00 KČ, platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. ve veřejných službách a správě ve znění pozdějších předpisů na dobu určitou s výhledem na trvalý pracovní poměr, práci v ekonomicky stabilní společnosti, pracovní úvazek: 1,0 tj. 37,5 hod/týdně v nerovnoměrném rozvržení pracovní doby , možnost seberealizace, možnost sebevzdělávání, zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, příspěvky z FKSP na rekreaci apod., 5 týdnů dovolené), partnerský přístup

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.