Název profese Montážní pracovník/pracovnice
Místo výkonu práce Bylany
Přidáno 7.2.2024

Zaměstnavatel M - STROJÍRNY a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66963665

Místo výkonu práce: Bylany
NÁPLŇ PRÁCE: montáž výrobků kovovýroby na dopravních stavbách (zábradlí, portál atp.), údržba a opravy technologií kamenolomů a obaloven
POŽADAVKY: vyučení ve strojírenském či příbuzném oboru, pečlivost, zručnost
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: práce v malém kolektivu s vysokou mírou autonomie, jednosměnný provoz 6:00 až 14:30, zázemí silného českého koncernu, příspěvek na stravování

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle od 7:00 do 15:00 hodin nebo na e-mailové adrese.