Název profese Učitel - učitelka 2. stupeň ZŠ, fyzika, informatika, pracovní činnosti
Místo výkonu práce Heřmanův Městec
Přidáno 29.11.2023

Zaměstnavatel Základní škola, Heřmanův Městec, okres Chrudim, Příspěvková organizace
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské
Reference 67009440

Místo výkonu práce: Heřmanův Městec

NÁPLŇ PRÁCE: Hledáme paní učitelku nebo pana učitele pro výuku fyziky, informatiky a pracovních činností. Požadujeme ukončené vysokoškolské pedagogické vzdělání, titul magistr. Preferujeme znalost práce s didakticku technikou, schopnost pracovat v týmu s ostatními kolegy, ochotu na sobě pracovat a stále se vzdělávat.
Počet hodin týdně: 40 hodin - 22 hodin výuky.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: kolegiální podporu, výborné vybavení technikou, podporu při profesním rozvoji.

První kontakt učiňte prosím na e-mailové adrese.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Chrudim

Chrudim
Chrudim
Chrudim
Chrudim
Chrudim
30000 - 80000 Kč za měsíc
MPO montage s.r.o.
Chrudim

Kontaktní údaje

Mzda

od 32820 do 42780

U společnosti Základní škola, Heřmanův Městec, okres Chrudim, Příspěvková organizace momentálně neevidujeme kromě pozice Učitel - učitelka 2. stupeň ZŠ, fyzika, informatika, pracovní činnosti žádná další volná místa

Volné pracovní místo Učitel - učitelka 2. stupeň ZŠ, fyzika, informatika, pracovní činnosti je vystaveno v regionu Chrudim .