Název profese Pracovník v RV a ŽV - krmivář, stájník
Místo výkonu práce Hluboká
Přidáno 6.2.2024

Zaměstnavatel Zderaz, zemědělské družstvo
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 38.75
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67025596

Místo výkonu práce: Hněvětice, Hluboká

NÁPLŇ PRÁCE: krmení dojnic, jalovic, vyhrnování (UNC 060) - odvoz hnoje, celková údržba stáje - napaječky, ležení, přeháněcí chodby
POŽADAVKY: řidičský průkaz skupiny T,B, kladný vztah ke skotu, spolehlivost a zodpovědný přístup k práci
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: Služební byt, příspěvek na stravování, příspěvek na PF

První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle v čase od 8:00 - 15:00 hod, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně Zderaz 103, v čase od 8:00 - 15:00 hod.