Název profese Pracovník Backoffice / Logistik
Místo výkonu práce Benešov nad Ploučnicí
Přidáno 8.3.2024

Zaměstnavatel GPD a.s.
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67035451

Místo výkonu práce: Benešov nad Ploučnicí, ul. Českolipská

Nástup do zaměstnání dle dohody.

Jsme společnost GPD a.s., česká firma zabývající se velkoobchodem s pneumatikami. Právě teď hledáme posilu do backoffice.
Místo výkonu práce: Benešov nad Ploučnicí
Po zapracování 38.000/měs.

Náplň práce:
Do týmu v Benešově nad Ploučnicí hledáme posilu do backoffice s přesahem do logistiky. Pracujte pro významného hráče působícího v oblasti prodeje pneumatik. Budete mít na starosti zpracování objednávek, nabídek, správu položek, příjem zboží. Budete také pravidelně komunikovat s klienty nebo řešit případné reklamace.

Co požadujeme:
• Úplné SŠ nebo VŠ vzdělání.
• Dobrá znalost práce s MS Excel (MS SQL výhodou).
• Znalost AJ (NJ výhodou).
• Dobré komunikační schopnosti.
• Samostatnost, pečlivost, svědomitost.
• Časovou flexibilitu.
• Odolnost vůči stresu.

Co Ti nabízíme:
• Smlouvu na hlavní pracovní poměr.
• Motivující finanční ohodnocení.
• Příspěvek na dopravu.
• Práci na zajímavých dlouhodobých projektech.
• Možnost uplatnění cizích jazyků.
• Telefon s firemním tarifem, notebook.
• Profesní školení a tréninky.
• Zajímavé firemní akce.
• Přátelské prostředí a stabilní zázemí české firmy s dlouhou tradicí.

Kontakt: Motivační dopis spolu se strukturovaným životopisem zasílejte e-mailem na adresu: monika.vaneckova@gpd.cz.