Název profese TŘÍDIČI ŘEZIVA (HPP, DPČ)
Místo výkonu práce Paskov
Přidáno 2.11.2019
Zaměstnavatel Pracanti s.r.o.
Úvazek Plný
Směnnost Nepřetržitý provoz
Úvazek dohoda o provedení činnosti
Hodin týdně 20
Trvání prac. poměru od 1.11.2019 do 20.12.2019
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

A16 z:12/4/2019 (HPP, DPČ) a:1/11/2019
Práce na HPP anebo DPČ. Práce vhodná i pro absolventy škol.
Požadujeme:
- vyučen, dřevařské obory výhodou
- samostatnost, flexibilitu.
Náplň práce:
- obsluha výrobní linky na zpracování řeziva, třízení řeziva, kontrola svěřeného úseku výrobní linky, udržování pořádku na pracovištI, práce v nepřetržitém provozu.
Nabízíme:
- nástupní bonus 2.000,-Kč, výkonnostní bonus, příspěvek na dopravu, stravování.
Kontakt:
- telefonicky v čase 9-17 hod, e-mailem viz výše
- e-mailem

Kontaktní údaje

Jméno Veronika Kneiflová
Email kneiflovaov@pracanti.eu
Telefon +420 733 715 261,800 400 201

Mzda

od 19500 do 25000 měsíčně

kneiflovaov@pracanti.eu
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti Pracanti s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Pracanti s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Přidat záložku
Nahlásit chybu

Volné pravocní s místo TŘÍDIČI ŘEZIVA (HPP, DPČ) je vystaveno v regionu Frýdek-Místek .