Název profese Číšník/servírka (vhodné i pro OZP)
Místo výkonu práce Bílá
Přidáno 30.4.2024

Zaměstnavatel Horský hotel Sůkenická, spol. s r. o.
Směnnost Turnusové směny
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67050489

C04 z:29/4/2024 (vhodné i pro OZP)
Do našeho horského hotelu přijmeme číšníka/servírku.
Hledáme komunikativního a zodpovědného člověka, který se postará o to, aby vše šlapalo jako na drátkách.
Pokud jste usměvaví, máte organizační schopnosti a improvizační talent, rádi se bavíte s lidmi a jste zodpovědní, pojďte pracovat k nám.
Zkušenost na obdobné pozici uvítáme, hlavní jsou ale vaše vlastnosti, přístup a chuť odvádět dobrou práci. Budeme rádi, když zašlete svůj profesní životopis a osobně se setkáme.
Náplň práce:
- Práce na směny dle dohody
- Obsluha hostů, práce za barem, vychystávání objednávek
- Příprava míchaných drinků, kávy
- Práce s pokladním systémem a platebním terminálem.
Požadujeme
- Příjemné vystupování
- Zodpovědný a pohotový přístup k řešení každodenních situací
- Ochotu učit se novým věcem
- Požadujeme loajálnost vůči firmě a kolegům
- Časovou flexibilitu, dochvilnost, spolehlivost, předložení výpisu z RT.
Výhodou:
- znalost AJ.
Nabízíme:
- Práci na plný úvazek/ stálý pracovní poměr
- Dobré a jisté platové ohodnocení
- Práce v příjemném prostředí, hotel s dlouholetou tradicí
- Personální stravování v restauraci.
V případě zájmu o tuto pracovní nabídku nás kontaktujte: v místě Bíla, Staré Hamry, telefonicky
Karla Sýkorová/personální oddělení +420 721 012 181 nebo email: kariera@dgsplast.cz