Název profese Projektant / projektantka v oboru pozemních staveb - vhodné i pro absolventy VŠ
Místo výkonu práce Frýdek-Místek
Přidáno 22.5.2024

Volné od 22.5.2024
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

INPROS F-M s.r.o.

Firma byla založena v roce 1992 a její činnost vychází z mnohaletých zkušeností jejich zakladatelů v oblasti projekční činnosti v oboru obytných, občanských, průmyslových a inženýrských staveb.

Více informací o společnosti naleznete na www.inprosfm.cz.

Náplň práce:
• projektant pozemních staveb
• koordinace zpracovatelů jednotlivých částí projektu
• inženýrská činnost, jednání s úřady

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání stavební - vhodné i pro absolventy VŠ, obor pozemní stavby
• znalost práce na PC (AutoCAD, Word, Excel)
• samostatnost, zodpovědnost
• ŘP sk. B

Nabízíme:
• práci v české společnosti na HPP (doba neurčitá)
• stravenkový paušál
• nápoje na pracovišti zdarma
• 25 dní dovolené
• flexibilní pracovní doba
• aktivity - Teambuildingy
• příjemné pracovní prostředí se zázemím pro zaměstnance
• velmi přátelská až rodinná atmosféra

Místo práce: Frýdek-Místek

Termín nástupu: možný ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s průvodním dopisem a názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: inprosfm@inprosfm.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 774 315 526 - Ing. Vladimíra Pokorná.