Název profese Provozně technický referent/ka
Místo výkonu práce Hodonín
Přidáno 25.4.2024

Zaměstnavatel Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje, příspěvková organizace
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67049557

Náplň práce:
" zajištění správy budov,
" zajištění opravy vozidel, STK,
" zajištění předepsaných revizí a kontrol vybavení budov,
" dohled v systému inteligentního řízení a zabezpečovacích a protipožárních systémů,
" zajištění distribuce zdravotního a jiného materiálu,
" zajištění drobných nákupů a reklamací přístrojů,
" provádění kontrol technického stavu a drobných oprav a údržby budov, parkovacích a zelených ploch,
" řešení havarijních stavů a administrativní činnost.
Požadujeme:
" úplné střední vzdělání, ideálně technického zaměření,
" řidičské oprávnění sk. C výhodou,
" výhodou platné osvědčení dle Vyhlášky č. 50/1978,
" organizační schopnosti, komunikativnost,
" časová flexibilita, spolehlivost,
" samostatnost při plnění pracovních úkolů,
" manuální zručnost, pracovitost,
" uživatelská znalost práce s PC,
" zdravotní způsobilost.
Nabízíme:
" možnost nástupu ihned,
" plat dle Nařízení vlády č. 564/2006 Sb.- 9. platová třída a další příplatky dle Platového řádu organizace,
" pracovní smlouvu na dobu určitou v pracovním úvazku 1,0 (40 hodin týdně) - s možností následné změny na dobu neurčitou,
" příspěvek na stravování, služební mobilní telefon,
" další zaměstnanecké benefity.
PP na 1 rok s možností prodloužení.
Žádost musí obsahovat osobní údaje včetně kontaktů pro spojení a strukturovaného životopisu a musí být doručena na adresu Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje, p. o. Kamenice 798/1d, 625 00 Brno nebo na níže uvedený e-mail.
Budeme kontaktovat pouze vybrané uchazeče, ostatním předem děkujeme za projevený zájem.
Kontakt:
personalni@zzsjmk.cz