Název profese Pracovník/ce pro výdej obědů
Místo výkonu práce Hodonín
Přidáno 8.5.2024

Zaměstnavatel KAMPI OFFICE s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 20
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity
Počet míst 2
Reference 67052833

Náplň práce: výdej obědů a úklid kuchyně.
Požadujeme: pečlivost, spolehlivost,aktivní a činorodý přístup k práci, smysl pro pořádek a čistotu.
Nabízíme pracovní poměr u české, dynamicky se rozvíjející firmy na dobu neurčitou. Příjemné pracovní prostředí. Práce vhodná výhradně pro osoby s invaliditou 1. nebo 2. stupně.
Dotované závodní stravování, kafeterie, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké slevy na nákup zboží.
Kontak osobně, na tel. nebo na e-mail.