Název profese Kvalifikovaný/á stavební dělník/ice
Místo výkonu práce Hradec Králové
Přidáno 5.12.2023

Zaměstnavatel ATM CZ a.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 15
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 317503

Místo výkonu práce: celá ČR

KVALIFIKOVANÝ/-Á STAVEBNÍ DĚLNÍK/-ICE
- Dohoda o pracovní činnosti, zkrácený úvazek, nástup možný ihned
- Náplň práce: Stavební dělník ve firmě provádějící zemní práce, rekonstrukce vozovek a výstavbu zpevněných ploch. Práce po celé ČR, také o víkendech. Výstavba parkovacích ploch, chodníků a komunikací ze zámkových, zatravňovacích a dalších typů dlažeb.
- Požadujeme: oblasti zemních prací a výstavby vozovek min. 2 roky, ŘP sk. B, výhodou jsou další skupiny ev. strojnický průkaz
- V případě zájmu kontaktujte: Ing. Michaličková Petra, tel.: 602 241 147, e-mail: info@atmcz.cz

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Hradec Králové

Hradec Králové
Advantage Consulting, s.r.o.
30070 - 34600 Kč za měsíc
Policie České republiky
130 Kč za hodinu
Adecco Hradec Králové pobočka

Kontaktní údaje

Mzda

od 21360

U společnosti ATM CZ a.s. momentálně neevidujeme kromě pozice Kvalifikovaný/á stavební dělník/ice žádná další volná místa

Volné pracovní místo Kvalifikovaný/á stavební dělník/ice je vystaveno v regionu Hradec Králové .