Název profese Projektový manažer / manažerka
Místo výkonu práce Hradec Králové
Přidáno 3.11.2023

Zaměstnavatel KURO Hradec Králové z.s.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 30
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské
Reference 325040

CZ-ISCO: 26312 Specialisté v oblasti podnikové ekonomie
PROJEKTOVÝ MANAŽER / MANAŽERKA
- Místo výkonu práce: Gagarinova č.p. 587/10
Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3
- PP na dobu určitou (1.9.2019 - 31.12.2021)
- Náplň práce: vedení mezinárodního projektu zaměřeného na vzdělávání mládeže a start-upy, s tím spojená administrativa a vedení mezinárodních teamů
- Požadujeme: VŠ vzdělání, ideálně v oblasti řízení vzdělávacích institucí, praktické znalosti z oblasti start-upů, propojení na výzkumnou svéru výhodou, svědomitost a pečlivost, znalost AJ, ČJ a ideálně RJ
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: coordinator.kuro@gmail.com