Název profese Sádrokartonář / sádrokartonářka
Přidáno 7.5.2024

Zaměstnavatel MARLIN STYLE s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 66669988

SÁDROKARTONÁŘ / SÁDROKARTONÁŘKA
- Místo výkonu: okres Hradec Králové
- Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: montáž sádrokartonových konstrukcí, úprava materiálu a dlahových povlaků, příprava stavebních konstrukcí, osazování dřevních zárubní a závěsných konstrukcí, opláštění sádrokartonovými deskami, vyztužování, zatmelování, přebrušování, začištění lištami a silikonem
- Požadujeme: min. základní vzdělání
- Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo emailem
- Kontaktní osoba: p. Michal Kropáček, tel. č.: 774 999 727, e-mail: marlinstylesro@gmail.com

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Hradec Králové

Hradec Králové
Adecco Hradec Králové pobočka
30070 - 34600 Kč za měsíc
Policie České republiky
mBlue Czech, s.r.o.
Advantage Consulting, s.r.o. - Ostrava

Mzda

od 20000 do 35000

U společnosti MARLIN STYLE s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Sádrokartonář / sádrokartonářka žádná další volná místa

Žádná podobná místa

Volné pracovní místo Sádrokartonář / sádrokartonářka je vystaveno v regionu Hradec Králové .