Název profese Právník / právnička
Místo výkonu práce Hradec Králové
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Státní úřad inspekce práce
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Absolventy, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání Vysokoškolské
Reference 67045957

Nabízíme:
- zajímavou a zodpovědnou práci s možností odborného rozvoje a vzdělávání
- plat. podmínky dle zákona č. 234/2014 Sb., plat. zař. dle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., plat. třída 12.
Hlavní náplň činnosti :
- vedení správních řízení (zák. č. 500/2004 Sb.) a přestupkových řízení (zák. č. 250/2016 Sb.)
- rozhodování o přestupcích v oblasti pracovněprávní, BOZP a úseku zaměstnanosti
- zpracovávání stanovisek
- problematika zák. č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozd. předpisů
Požadujeme:
- VŠ vzdělání - absolvent právnické fakulty v magisterském programu, studijní obor právo
- praxe s vedením správních a přestupkových řízení vítána
- analytické myšlení, schopnost samostatného jednání
- časová flexibilita, týmový a iniciativní přístup

Termín na podání přihlášek do VŘ je do 3. 5. 2024.
Nástup do práce od dubna 2024, případně dle dohody - pracovní poměr na dobu určitou.
Bližší informace k VŘ a způsobu podání přihlášek naleznete na:
S případnými dotazy se lze obrátit na adresu dagmar.matejkova@suip.cz; lucie.koncelova@suip.cz