Název profese Kuchařka/Kuchař
Místo výkonu práce Nechanice
Přidáno 29.4.2024

Volné od 29.4.2024
Zaměstnavatel Soukromé senior centrum Nechanice s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Počet míst 1
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Jsme Senior centrum Nechanice s. r. o. (15 km západně od Hradce Králové) – malý penzion pro seniory, poskytujeme kvalitní 24 hodinovou ošetřovatelskou péči. Hledáme kuchaře/kuchařku, který/která by chtěl(a) vařit pro naše seniory.

Je možnost hlavního pracovního poměru jak na plný tak i na zkrácený úvazek, brigádu. Nabízíme také praxe pro studenty.

Každého nového zaměstnance rádi přijmeme do své firemní „rodiny“ a pečlivě zaškolíme.

Náplň práce:

- příprava, vaření nápojů a jídel od snídaně po II. večeři (diabetici) pro 55 klientů,

- servírování stravy pro seniory (55 klientů) a cca 15 zaměstnanců,

- příprava nápojů a jejich rozvoz klientům,

- dodržování dietních režimů dle zdravotního stavu jednotlivých klientů,

- dodržování hygienicko-epidemiologického režimu,

- dodržování stravovacích norem,

- dodržování zásad hospodaření s potravinami a tekutinami.

Práce ve 2směnném provozu - týden ranní (6:00 - 13:00), týden odpolední (13:00 - 18:15), jednou za 3 týdny víkend (při pracovním víkendu je v pátek a pondělí volno).

Požadujeme:

- výborné kuchařské schopnosti,

- základní znalost receptur (rozpisy s recepty generované denně programem Cygnus),

- smysl pro pořádek v kuchyni a skladech

- práce v kolektivu, organizační schopnosti,

- smysl pro hospodárné nakládání se surovinami,

- loajalita vůči zaměstnavateli,

- znalost hygienických předpisů pro kuchyň.

Postupné zvýšení mzdy dle pracovního výkonu a výsledků.

Zaujala Vás tato práce? Pak neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve a zašlete nám Váš průvodní dopis se strukturovaným životopisem na email: tsabak@senior-centrum.cz nebo volejte na tel. čísle: 731 149 912 (Mariia Tsabak).

Těšíme se na naši úspěšnou budoucí spolupráci!