Název profese Obráběč kovů (operátor obráběcích strojů)
Místo výkonu práce Jablonec nad Nisou
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel OXXO PIPE s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67042526

Náplň práce:
- obrábění kovů a plastů (nejpoužívanější stroje: soustruh, bruska na kulato, vrtačka, frézka)
- plnění směnového plánu výroby
- údržba strojů

Požadujeme:
- manuální zručnost
- aktivní, precizní a trpělivý přístup k práci samozřejmostí
- schopnost dodržovat přesné výrobní standardy

Výhodou:
- ukončené učňovské, nebo středoškolské vzdělání
- zkušenost práce v třísměnném provozu

Nabízíme:
- práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
- motivující ohodnocení (výkonnostní bonusy)
- zaměstnanecké benefity (13. plat, proplacené přesčasy, obědy zdarma)
- po zapracování a osvědčení: smlouvu na dobu neurčitou
- získání vazačských a jeřábnických zkoušek a možnost získání řidičského průkazu na VZV

Životopisy, prosím, zasílat na email: personalni@oxxo.cz