Název profese Instruktor lyžování/snowboardingu
Místo výkonu práce Harrachov
Přidáno 19.1.2024

Zaměstnavatel My Ski School s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 15
Vhodné pro Absolventy, Mladistvé do 18 let, Zdravé osoby
Počet míst 7
Reference 66752697

Zajišťování výuky lyžování a snowboardingu v Krkonoších (Harrachov). Požadujeme věk min. 16 let, příjemné vystupování, pozitivní vztah ke sportu, spolehlivost a dobrou fyzickou kondici. Znalost cizích jazyků a předchozí praxe výhodou.
Novým zaměstnantncům zajistíme zákonné proškolení, nebo kurz instruktora s profesionální licencí.
Pracovní pozice je vhodná i pro absolventy, pro občany EU i cizince na zaměstnanecké karty.
Upřednostňujeme pracovní vztah na DPČ (výše úvazku bude záviset na sezóně).
Náplň práce: instruktor a asistent lyžování/snowboardingu.
Kontakt: e-mailem.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou
60000 - 80000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
40000 - 50000 Kč za měsíc

Kontaktní údaje

Mzda

od 18900

U společnosti My Ski School s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Instruktor lyžování/snowboardingu žádná další volná místa

Žádná podobná místa

Volné pracovní místo Instruktor lyžování/snowboardingu je vystaveno v regionu Jablonec nad Nisou .