Název profese Administrativní asistent/ Administrativní asistentka
Místo výkonu práce Jablonec nad Nisou
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel PlaBio s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Reference 67045904

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Administrativní asistent/ka. Čeká Vás zajímavá a rozmanitá práce v oblasti výroby a prodeje doplňků stravy.

Náplň práce
1. kompletní administrativní podpora kanceláře
2. zajištění chodu kanceláře
3. zpracování a příprava podkladů pro účetní
4. evidence pokladny
5. správa objednávek
6. komunikace se zákazníky (zodpovídat na dotazy na zákaznické podpoře, reklamace...)
7. přidávání obsahu na web

Určitě se bude hodit znalost MS Office a Google Drive, "zdravý selský rozum", aktivní přístup ke svěřeným úkolům, výborné komunikační schopnosti a sociální dovednosti. Pracovní doba 8:00 - 16:30 hod.

Požadavky
- čeština na perfektní úrovni
- aktivní znalost MS Office (Google Drive výhodou)
- zkušenosti výhodou

Nabízíme: firemní akce, zaměstnanecké slevy na sortiment, slevy na nákup u partnerů

Kontakt: životopisy zasílat e-mailem