Název profese Montážní dělníci / dělnice výrobků Z kombinovaných materiálů
Místo výkonu práce Libáň
Přidáno 2.2.2021

Zaměstnavatel OSPRO PRODUCTION spol. s r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Trvání prac. poměru od 1.2.2021
Počet míst 15
Reference 66606615

Pracoviště Libáň
Kontakt: Pros Miroslav Ing., tel.: +420 775 588 928, e-mail: pros@production-automotive.com
Náplň práce:
montáže součástí a dílu, nastavení, vyrovnání a připevňování jednotek ke skupinám, podskupinám nebo konstrukcím s použitím ručních nebo elektrických nástrojů, spojování a mikrosvařování zařízení;
prašné prostředí, horko, noční směnnost.
Požadujeme:
zdravotní způsobilost, odpovědnost, samostatnost, flexibilitu, zručnost.
Pozice vhodná i pro cizince na zaměstnanecké karty- Program kvalifikovaný zaměstnanec.

Přejít na kontaktní údaje ▼