Název profese Projektový vedoucí senior/junior
Místo výkonu práce Dolní Bousov
Přidáno 11.10.2018
Volné od 11.10.2018
Zaměstnavatel MPZ MB s.r.o.
Úvazek Plný
Směnnost Pružná pracovní doba
Počet míst 3
Požadované vzdělání Střední odborné (vyučen)

Projektový vedoucí senior/junior

Nabízíme volné pozice jak pro zkušené projektové vedoucí, tak pro šikovné a motivované lidi z technických/dělnických pozic, které na pozici projektový vedoucí zaškolíme.

Náplň práce:
vedení a koordinace projektů
zodpovědnost za dodržování termínových plánů
efektivní rozdělování práce v rámci projektů
tvorba cenových nabídek a kalkulací souvisejících s projekty
zodpovědnost za finanční stránku svěřených projektů
účast na jednáních se zákazníky
technická podpora projektů

Důležitější než vzdělání je pro nás:
Technické myšlení a představivost
Čtení technické dokumentace
Aktivní znalost MS office
Zodpovědnost a spolehlivost
Výborné organizační schopnosti
Komunikativní osobnost
Odolnost vůči stresu
Časová flexibilita

Vaší výhodou bude:
Zkušenost s řízením projektů
Zkušenost s vedením malého týmu
Vzdělání nebo zkušenosti v oboru elektro
Znalost cizích jazyků

Co Vám nabízíme:
Rozmanitou práci a rozšíření praxe
Jistotu pracovního poměru na dobu neurčitou
Motivující ohodnocení
25 dní dovolené
Jazykové kurzy
Balíček benefitů
Příspěvek na stravování
Mobilní telefon
Využívání služebního automobilu
Výkonnostní odměny a prémie
Firemní akce
Atmosféru rodinné firmy

Nesplňujete všechny požadavky? Ideální kandidát neexistuje. Pošlete nám bez obav svůj životopis, popište, s čím máte zkušenost, co nám můžete nabídnout, kam chcete profesně růst a my se Vám rádi ozveme zpět.

Kontaktní údaje

Jméno Barbora Kalná
Email barbora.kalna@mpzmb.cz
Telefon 776688322

Mzda

od 27000 do 41000 měsíčně

barbora.kalna@mpzmb.cz
Nedostupné. Funkci Online životopisu mohou využít pouze registrovaní uživatelé

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím serveru praceunas.cz . Tyto údaje poskytuji společnosti MPZ MB s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost MPZ MB s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
Přidat záložku
Nahlásit chybu

Žádná podobná místa

Volné pravocní s místo Projektový vedoucí senior/junior je vystaveno v regionu Nymburk.