Název profese Zdravotničtí pracovníci - zubní instrumentáři
Místo výkonu práce Jihlava
Přidáno 27.2.2024

Zaměstnavatel Stomatologie NOBEL s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67031706

Náplň práce:
- práce s pacienty
- asistence u křesla , včetně menších chirurgických výkonů, příprava a péče o nástroje a vybavení ordinace, desinfekce a sterilizace, provádění OPG, RTG , schopnost efektivně organizovat práci lékaře i chodu ordinace (objednávky pacientů, materiálu, atd. )
Pacienti jsou často cizinci, proto je alespoň základní ruština , angličtina nezbytná.

Požadavky:
- absolvování kurzu 'Zubní instrumentářka' podmínkou
- ukončené SŠ vzdělání (Maturitní zkouška) v oboru výhodou
- nostrifikace a zdravotnický obor je velkou výhodou
- nadstandardní osobní přístup, dostatek empatie
- pečlivost, zodpovědnost za vykonanou práci
- zkušenost s prací v zubní ambulanci - Xdent

V případě zájmu zašlete profesní životopis na e-mail: stomnobel@gmail.com.