Název profese Vrátný a vrátné s OZP
Místo výkonu práce Jihlava
Přidáno 16.4.2024

Volné od 16.4.2024
Zaměstnavatel M&M Object security s.r.o.
Směnnost Noční provoz
Počet míst 3
Požadované vzdělání Základní + praktická škola

Hledáme šikovné pracovníky/ce na hlídání vrátnice na zkrácený úvazek 20 hod./týdně.
Jedná se o fyzicky nenáročnou práci s občasnými pochůzkami, určeno pro osoby s OZP.

Pouze noční směny. Lze si individuálně plánovat směny - např. dlouhý a krátký týden, nebo jen směny o víkendu, směny v týdnu a volné víkendy ( směny jsou opravdu o domluvě tzv. individuální plánování směn.

Náplň práce:
Noční směna od 18:00 - 6:00 hod.
Zapisování zaparkovaných vozidel - kamiony, nákladní vozidla, firemní...
Výdej firemních klíčů.
Kontrola EPS - elektrický požární systém a EZS - elek. zabezpečovací systém.

Požadujeme:
Min. věk 18 let.
Bezúhonnost.
Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, dobré vystupování, dochvilnost a flexibilitu.
Certifikát strážného není podmínkou. S prostředím pracoviště uchazeče seznámíme a zaškolíme náplní práce.

Nástup možný ihned nebo dle domluvy.