Název profese Vedoucí turistických informačních center
Místo výkonu práce Věžní 4785/1, Jihlava
Přidáno 23.5.2024

Volné od 23.5.2024
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Brána Jihlavy, příspěvková organizace

Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Vedoucí turistických informačních center.

Brána Jihlavy je příspěvkovou organizací statutárního města Jihlavy propojující roli kulturní a destinační agentury. Restart, kterým prochází sektor cestovního ruchu i kultury, bereme jako velkou příležitost pro nastartování systematického destinačního managementu na úrovni krajského města a pro hledání nových cest udržitelného turismu.

Turistické informační centrum Jihlava nabízí návštěvníkům kompletní informace o památkách a zajímavostech města a okolí včetně propagačních materiálů, přehled kulturních akcí města, vyhledávání dopravního spojení, prodej map a turistických suvenýrů, veřejného internetu, kopírování a tisku.

Více informací o společnosti naleznete na www.branajihlavy.cz nebo www.dojihlavy.cz.

Úkolem vedoucí/ho TIC bude zajistit chod turistických informačních center a dalších 2 kontaktních míst (Dům Gustava Mahlera, Stříbrný dům), rozvíjet jednotný systém klientsky přívětivých služeb a podílet se tak na budování značky Jihlavy jakožto destinace.

Náplň práce:
• organizační zajištění chodu TIC a vedení týmu TIC Jihlava (5 pracovníci na HPP, pracovníci na DPP/DPČ)
• organizační zajištění průvodcovské činnosti v provozech Brány Jihlavy a na procházkových trasách po městě
• tvorba vize TIC Jihlava a její realizace
• spolupráce na strategickém rozvoji destinace v širším týmu Brány Jihlavy
• spolupráce na tvorbě nových turistických produktů
• zajištění služeb TIC na úrovni odpovídající dosažené certifikace A.T.I.C ČR
• poskytování informačních služeb telefonicky, e-mailem, zejména však osobním kontaktem
• prezentování a propagace Jihlavy a Jihlavska
• organizace nákupu a prodej suvenýrů, informačních a doplňkových materiálů, vstupenek apod.
• tvorba měsíčního přehledu kulturních akcí
• kopírování, obsluha stanice veřejného internetu, scanování apod.
• jednání s dodavateli, partnery atd.
• aktualizace databáze ubytovacích a stravovacích zařízení v Jihlavě a okolí

Požadujeme:
• min. úplné SŠ s maturitou, výhodou VŠ v oboru cestovní ruch
• praxe z oblasti cestovního ruchu (turistického informačního centra)
• vynikající komunikační schopnosti, kultivovaný ústní i písemný projev
• výborná znalost anglického či německého jazyka, případně jiný cizí jazyk výhodou
• zkušenost s vedením týmu a organizací práce
• orientaci na výsledek, aktivní systematický přístup k práci a samostatnost, spolehlivost, pohotovost v řešení nenadálých situací
• pokročilá znalost práce na PC (MS Office, internet) včetně orientace v prostředí databází
• časová flexibilita (občasná práce o víkendech, v pozdních odpoledních hodinách)

Výhodou:
• dobrá znalost regionálního prostředí, kultury a historie Jihlavska
• zkušenosti z oblasti marketingu, PR, obchodu

Nabízíme:
• práci v energickém a přátelském kolektivu
• možnost uplatnit vlastní kreativitu a realizovat vlastní nápady a projekty
• práce na hlavní pracovní poměr (po prvním roce smlouva na dobu neurčitou)
• pružnou pracovní dobu, možnost částečně home office
• 25 dnů dovolené ročně
• 3 dny zdravotního volna („sick days“)
• stravenky
• služební notebook a mobilní telefon
• možnost odborného rozvoje a vzdělávání

Benefity: bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, individuální rozvržení pracovní doby, zahraniční pracovní cesty, vlastní organizace náplně práce.

Platové zařazení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů (předpoklad zařazení do 9. - 10. platové třídy), příplatek za vedení a osobní příplatek.

Místo práce: Věžní 4785/1, Jihlava

Termín nástupu: možný ihned

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete níže uvedené podklady do 3. 6. 2024 na e-mail: sona.kratka@branajihlavy.cz:

1) motivační dopis se stručným shrnutím vlastních zkušeností potřebných k výkonu této pozice a nástinem vlastního přístupu/vize o dalším rozvoji TIC v Jihlavě.
2) strukturovaný životopis uchazeče s adresou, kontaktním telefonem a e-mailem
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru v pátek 7. 6. 2024.

Bližší informace o této pozici poskytne Ing. Soňa Krátká, ředitelka organizace.

Kontakt:
Ing. Soňa Krátká
tel.: +420 731 540 526
e-mail: sona.kratka@branajihlavy.cz

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 3. 6. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Přejít na kontaktní údaje ▼