Název profese Účetní
Místo výkonu práce Karlovy Vary
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel VŘÍDLO, výrobní družstvo
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 35
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67036474

Kontakt: Janíková Dana, tel.: 353 242 102, e-mail: janikova@vridlo.cz
Požadujeme : praxe v oboru minim.3 roky, pečlivost, důslednost, časovou flexibilitu, trestní bezúhonnost. Znalost ekonomického softwaru MAJÁK výhodou.
Pracovní náplň : znalost podvojného účetnictví. Kontrola správnosti zpracování dokladů. Účtování faktur, tvorba a zpracování zápočtů. Účtování pokladny,vedení hotovostní pokladny. Účtování banky, majetku, leasingu. Kooperace při sestavování měsíčních i ročních uzávěrek. Zpracování veškeré příslušné daňové agendy - DPH,souhrnná hlášení, kontrolní hlášení. Spolupráce s úřady a státními institucemi, statistické výkazy. Evidence a inventarizace majetku a pohledávek,odpisy. Příprava podkladů a spolupráce s auditorem. Kontrola saldokontních účtů, řešení rozdílů.Účtování skladu, související administrativa.
Źivotopisy s názvem ÚČETNÍ zasílejte na níže uvedený email.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Karlovy Vary

Karlovy Vary
Hofmann Wizard s.r.o.
35000 - 45000 Kč za měsíc
DISPONERO s.r.o. (Chomutov)
41000 - 50000 Kč za měsíc
Advantage Consulting, s.r.o. - Praha
Adecco Plzeň PP

Mzda

od 23000

U společnosti VŘÍDLO, výrobní družstvo momentálně neevidujeme kromě pozice Účetní žádná další volná místa

Volné pracovní místo Účetní je vystaveno v regionu Karlovy Vary .