Název profese Dělníci ve výrobě - obsluha strojů
Místo výkonu práce Český Těšín
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel FINIDR, s.r.o.
Směnnost Nepřetržitý provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 12
Reference 67034565

Pracovní poměr: doba určitá na 2 roky.
Požadujeme: schopnost pracovat v nepřetržitém provoze, vysoké pracovní nasazení, zodpovědný a pečlivý přístup k práci.
Náplň práce: obsluha knihařských strojů a linek, zajištení výroby dle výrobního příkazu, dodržování standardů kvality výroby, dodržování výrobnívh a technologických postupů, údržba technického vybavení.
Pracovní doba zkrácená: 12 hodinové směny (11,5+30 minut přestávka + 2 x 15 minut přestávka navíc) ranní- noční- volno- volno

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Karviná

Karviná
26000 - 27900 Kč za měsíc
Workado, s.r.o.
Karviná
Karviná
24000 - 35000 Kč za měsíc
Karviná
30000 - 38000 Kč za měsíc
Karviná
26000 - 35000 Kč za měsíc
Karviná
30000 - 40000 Kč za měsíc

Mzda

od 22680

U společnosti FINIDR, s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Dělníci ve výrobě - obsluha strojů žádná další volná místa

Volné pracovní místo Dělníci ve výrobě - obsluha strojů je vystaveno v regionu Karviná .