Název profese Kuchař / kuchařka orientální kuchyně
Místo výkonu práce Kladno
Přidáno 28.2.2024

Zaměstnavatel SAMI GASTRO s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 465296

Požadujeme:
zdravotní průkaz, praxi v oboru 2 roky - znalost přípravy orientálních jídel podmínkou, odbornou způsobilost lze nahradit praxí v oboru.
Dále pečlivost, svědomitost, rychlost, komunikativnost, smysl pro čistotu a pořádek.
Ochotu pracovat o víkendu a ve dvousměnném provozu. Nadšení pro gastronomii.
Pro komunikaci s majitelem je znalost francouzštiny nebo arabštiny vítána.
Náplň práce:
příprava orientálních jídel, komunikace se zákazníky.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Kladno

Kladno
Advantage Consulting, s.r.o. - Olomouc
Kladno
Kladno
60000 - 80000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
Kladno
Kladno
Kladno

Kontaktní údaje

Mzda

od 20000 do 22000

U společnosti SAMI GASTRO s.r.o. momentálně neevidujeme kromě pozice Kuchař / kuchařka orientální kuchyně žádná další volná místa

Volné pracovní místo Kuchař / kuchařka orientální kuchyně je vystaveno v regionu Kladno .