Název profese Mechanik - seřizovač/ elektrikář
Místo výkonu práce Klatovy
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel AEROXON s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Hodin týdně 37,5
Vhodné pro Zdravé osoby, Absolventy
Počet míst 1
Reference 66679951

POŽADUJEME: vyučení, technická znalost výhodou
NÁPLŇ PRÁCE: oprava a údržba výrobních zařízení, údržba a seřizování elektro příslušenství
NABÍZÍME: pracovní smlouva na dobu neurčitou, pracovní doba 37,5 hodiny týdně, výkonnostní prémie nad rámec základní mzdy, příjemné pracovní prostředí, stravování v areálu s příspěvkem zaměstnavatele nebo stravenky, 5 týdnů dovolené, vzdělávací kurzy, školení, 13. a 14. plat, příspěvek na zdraví, příspěvek na dopravu, měsíční příspěvek na penzijní spoření, mimořádné odměny, bonus za docházku, firemní akce (letní a zimní oslava)
KONTAKT: p. Martina Řezanková - personální oddělení, tel. 724 529 897, martina.rezankova@aeroxon.cz, p. Petr Flaks, tel. 702046650, email: petr.flaks@aeroxon.cz