Název profese Údržbář - traktorista + pracovník ČOV
Místo výkonu práce Srní
Přidáno 28.2.2024

Zaměstnavatel Obec Srní
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66932527

Hledáme pracovníka pro práci u hospodářského úseku obce Srní + střídání obsluhy čistírny odpadních vod a úpravnu vody.
Vyučení v oboru s technickým zaměřením velkou výhodou.
Požadujeme: ŘP sk. B, T., zodpovědnost a spolehlivost
Náplň práce: zejména venkovní údržba obce Srní - zimní, letní a práce na ČOV (max 2 dny v týdnu a střídání za dovolenou).
Kontakt: telefonicky 08:00 - 14:30 hodin

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Klatovy

Klatovy
Orienta Czech Plzeň
Klatovy
Barlett & Cenbright s.r.o.
Klatovy
Hartmanice
8500 - 9500 Kč za měsíc
Západočeské konzumní družstvo Sušice
Klatovy
ManpowerGroup s.r.o.

Kontaktní údaje

Mzda

od 25000

U společnosti Obec Srní momentálně neevidujeme kromě pozice Údržbář - traktorista + pracovník ČOV žádná další volná místa

Volné pracovní místo Údržbář - traktorista + pracovník ČOV je vystaveno v regionu Klatovy .