Název profese Rozvozce, rozvozkyně
Místo výkonu práce Kolín
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel TURBO PIZZA, s.r.o.
Směnnost Turnusové směny
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67045711

První kontakt:
Ditrich Viktor, tel.: 778 433 353, e-mail: kolin@turbopizza.cz

Svůj zájem zasílejte emailem na : kolin@turbopizza.cz v předmětu emailu uvádějte pozici ROZVOZ.

Do oblíbené provozovny v Kolíně přijmeme nové kolegy/kolegyně.

Náplň práce:
Rozvozce pro pizzerii.

Požadujeme:
Příjemné vystupování, komunikativní a usměvavé uchazeče, dobrou náladu, znalost Kolína a okolí, stresovou odolnost vůči vyššímu počtu objednávek ve špičce, pracovitost, serióznost, velkou spolehlivost, řidičské oprávnění sk. B.

Nabízíme:
Zaškolení a práci v novém podniku, pracovní pozici ve stále rostoucí firmě, týmový kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy.