Název profese Personalista / personalistka
Místo výkonu práce Konárovice
Přidáno 2.4.2024

Volné od 2.4.2024
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

MediTox s.r.o.

Jsme soukromá, nezávislá, smluvní výzkumná organizace zabývající se preklinickým vývojem a výzkumem, poskytující komplexní toxikologický servis v oblasti humánních a veterinárních léčiv, biopreparátů, chemických a agrochemických látek a přípravků.

Více informací o společnosti naleznete na www.meditox.eu.

Náplň práce:
• vedení kompletní personální agendy (cca 40 zaměstnanců)
• příprava pracovních smluv a dohod, mzdových výměrů, podkladů pro zpracování mezd
• fakturace
• skladové uzávěrky
• bankovní převody
• vedení a účtování pokladny
• evidence grantů
• spolupráce s úřadem práce a zdravotními pojišťovnami

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání
• praxe mim. 3 roky
• znalost personální legislativy
• znalost práce na PC

Výhodou:
• znalost účetnictví vč. mzdového

Nabízíme:
• zajímavou práci ve velmi perspektivním oboru toxikologie v oblasti léčiv v sehraném a příjemném týmu menší firmy, seriózní prostředí
• odměnu dle zkušeností
• zaměstnanecké výhody (dovolená 5 týdnů, stravování - příspěvek zaměstnavatele, možnost příspěvku na dopravu,…)
• pracovní doba 7.00 - 15.00 h - pracovní fond 7,5 h/den - jednosměnný provoz

Mzdové ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč/měsíc (dle zkušeností).

Místo práce: Konárovice - okres Kolín

Termín nástupu: říjen 2024 / dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: zabsky@meditox.eu

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 2. 5. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.