Název profese Obsluha hydraulického lisu
Místo výkonu práce Kroměříž
Přidáno 27.9.2020

Zaměstnavatel KM konsult s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Trvání prac. poměru od 1.10.2020
Počet míst 1

Pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: vkládání šrotu do lisu hydraulickou rukou, manipulace se šrotem i ručně, průběžná kontrola kvality, základní údržba stroje, práce fyzicky náročnější
- Požadujeme: vyučení, odpovědnost, ochotu učit se novým věcem
- Nabízíme: PD Po-Pá 6:30-15:00, platové ohodnocení v závislosti na výkonu a přístupu k práci, možnost nástupu ihned, pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení, závodní stravování
- Přihláška formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontakt na tel. +420777 776 355 p. Večerka 8:00-16:00. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup.

- Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Přejít na kontaktní údaje ▼