Název profese Horizontkař CNC
Místo výkonu práce Hulín
Přidáno 24.2.2024

Zaměstnavatel MODIKOV, s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66982384

pracoviště Hulín
- Náplň práce: obsluha CNC horizontky s řídícím systémem heidenhain
- Požadujeme: vyučení ve strojírenském oboru, znalost čtení výkresové dokumentace, samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup k práci
- Benefity: příspěvek na stravování, výhodné telefonní tarify, občerstvení na pracovišti aj.
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: barbora.lancova@modikov.cz - do předmětu e-mailu uveďte pozici, o kterou se ucházíte, příp. kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod., paní Lančová, tel: 602 500 270).