Název profese Hlavní účetní
Místo výkonu práce Koryčany
Přidáno 22.2.2024

Zaměstnavatel DŘEVOPODNIK HAUSNER s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67030619

PRACOVIŠTĚ Koryčany
- Náplň práce: vedení účetnictví, zpracování přijatých a vydaných faktur, účtování pokladny, zaúčtování a uzávěrka skladů, zpracování měsíčních a ročních závěrek, inventura a pravidelná kontrola účtů, zpracování mezd a mzdové agendy, evidence majetku, zpracování KH, SH a DPH, komunikace s úřady
- Požadujeme: SŠ vzdělání ekonomického směru, znalost PÚ, praxe PÚ min. 3 roky, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a komunikativnost
- Benefity: 25 dní dovolené
- kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá, 8:00 - 14:00 hod (paní Mgr. Žáčková, tel: 573 376 023), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: hausner@hausner.cz