Název profese Pracovník/ce pro přípravu rychlého občerstvení
Místo výkonu práce Hulín
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel Super kebab s.r.o.
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67040111

PRACOVIŠTĚ Hulín
- Náplň práce: rychlé občerstvení zaměřené na výrobu kebabu, příprava kebabu a jednoduchých jídel, případně přijímání objednávek
- Požadavky: znalost výroby kurdských jídel a speciálních omáček, znalost obsluhy zařízení pro výrobu kebabu, znalost tureckého jazyka výhodou (komunikační jazyk na pracovišti)
- Benefity: firemní stravování
- střídání směn v rámci otevírací doby provozovny, Po-Čt 10:00 - 23:00 hod., Pá-So 10:00 - 02:00 hod., Ne 11:00 - 22:00 hod.
- kontakt osobně na pracovišti každé pondělí v čase 14:00 - 16:00 hod.