Název profese Obchodní referent / referentka - prodavač / prodavačka - skladník / skladnice
Místo výkonu práce Kroměříž
Přidáno 9.4.2024

Volné od 9.4.2024
Zaměstnavatel JOBSYSTEM s.r.o.
Počet míst 1
Požadované vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)

PEN cz, s.r.o.

Jsme velkoobchod a maloobchod elektroinstalačním materiálem.

Náplň práce:
• komunikace s dodavateli i péče o spokojenost zákazníků
• doplňování stavu zásob
• stálá práce s PC

Požadujeme:
• SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
• pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost
• ŘP sk. B

Nabízíme:
• práci na HPP
• velmi slušné pracovní i mzdové podmínky
• firemní MT a další benefity

Místo práce: Kroměříž

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím Váš životopis.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: hrncir.pavel@pen-cz.cz.

Pro bližší informace volejte na tel.: 731 615 460 - Pavel Hrnčíř.