Název profese Manipulant/ka výrobního procesu - příprava a zpracování výrobních surovin
Místo výkonu práce Horušice
Přidáno 25.1.2024

Zaměstnavatel Primo group s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Hodin týdně 40
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67021667

Hledáme pracovníka/ici na pozici Manipulant/ka výrobního procesu na pracoviště míchání surovin.

Pracovní náplň:

- příprava, ředění a zpracování surovin, jejich míchání
- evidence surovin určených pro výrobu
- čištění a dezinfekce nádob určených pro výrobu náplní, obalového materiálu od surovin
- administrativní agenda spojená s výrobním procesem

Požadujeme:

- fyzická zdatnost - manipulace s 1 000 L kontejnery, zvedání těžkých břemen
- manuální zručnost
- aktivní přístup k práci
- pečlivost, spolehlivost
- odolnost vůči stresu

Nabízíme:

- příspěvek na stravování
- příspěvek na masáže
- příspěvek na pracovní oděv
- zaměstnanecké slevy na firemní výrobky
- příspěvek na penzijní připojištění (po 1. odpracovaném roce)
- možnost stabilního zaměstnání na dobu neurčitou
- jednosměnný provoz

Pracovní doba:

- pondělí - pátek v čase 6:00 - 14:30, volné víkendy
- příležitostně odpolední směna (13:30 - 22:00)

Platové podmínky:
27 000 - 29 000 Kč hrubého, po zapracování možnost vyššího výdělku s ohledem na plnění předepsaných norem.

Nástup možný ihned.