Název profese Seřizovač
Místo výkonu práce Liberec
Přidáno 19.4.2024

Zaměstnavatel DENSO MANUFACTURING CZECH s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Hodin týdně 37
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 545679

Místo výkonu práce: Heyrovského 476, 463 12 Liberec XXIII - Doubí, Newtonova 484, 463 12 Liberec XXIII - Doubí
Požadavky:
Pečlivost, zručnost, schopnost práce v týmu, práce v třísměnném/nepřetržitém provozu, schopnost vést své kolegy, být pravou rukou mistra výroby, dobré komunikační schopnosti. Vyučení v oboru, popř. praxe v automobilovém průmyslu.
Náplň práce: Nastavování parametrů výrobní linky, odstraňování chyb na strojích, zapínání/vypínání strojů, provádění kontroly kvality výrobků, vedení lidí.
Zaměstnanecké výhody: bonusy, příplatky, příspěvek na ŽP/penzijní připojištění, rehabilitace a jazykové kurzy v rámci pracovní doby.
Hlásit se e-mailem nebo osobně.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Liberec

Liberec
Liberec
65000 - 75000 Kč za měsíc
HR Direct s.r.o.
Liberec
Liberec
40000 - 45000 Kč za měsíc
Liberec
Grafton Recruitment s.r.o.

Mzda

od 25950

Volné pracovní místo Seřizovač je vystaveno v regionu Liberec .