Název profese Zámečník
Místo výkonu práce Nové Město pod Smrkem
Přidáno 24.1.2024

Zaměstnavatel Milan Trojan
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 66992486

Náplň práce: zhotovovací práce stavebních zámečnických prvků, montáže, opravy. Ruční opracování řezáním, broušením, ohýbáním, vrtáním, čištění závitů, svařování kovů. práce ve vnitřním i venkovním prostředí.
Požadavky: zkušenosti se svářecí technikou - svářecí průkaz výhodou, samostatné myšlení a rozhodování, spolehlivost, fyzickou zdatnost.
Řidičský průkaz výhodou.
Nabízené výhody: sleva na firemní výrobky, zdravotní volno (sick days)
Hlásit se e-mailem, telefonicky od 9.00 do 15.00 hod., popř. osobně