Název profese Obsluha vysokozdvižných vozíků a jiných vozíků a skladníci
Místo výkonu práce Liberec
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel ITLC s.r.o.
Směnnost Třísměnný provoz
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 67020071

Náplň práce:
- Manipulační práce ve skladu
- Nakládka a vykládka surovin, materiálu nebo zboží z nebo na dopravní prostředek
- Manipulace s materiálem, surovinami nebo zbožím při použití dopravních vozíků
- Manipulační práce ve skladech nebo logistických centrech
Požadujeme:
- Řidičský průkaz na VZV (platný nebo Vám zajistíme školení pro obnovení) -nutnost praxe manipulace s vysokozdvižným vozíkem (ověřujeme před nástupem) + nutnost vlastnit ŘP sk. B
- Znalost manipulace s vysokozdvižným vozíkem (ověřujeme před nástupem)
- Řádnou docházku
- Řádnou komunikaci
- Spolehlivost a samostatnost
- Aktivní přístup k práci, pracovitost
- Možnost záloh
Zaměstnanecké výhody:
- Osobní ohodnocení v závislosti na pracovním výkonu, kvalitě, kvalifikace
- Bonusové ohodnocení za odpracované přesčasové hodiny
- Nástup do kmene firmy
- Stravenkový paušál
První kontakt emailem nebo telefonicky nutné!