Název profese IT administrátor
Místo výkonu práce Liberec
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel DAIHO Schenk s.r.o.
Směnnost Pružná pracovní doba
Hodin týdně 37.5
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67043925

Pracovní náplň:
Zodpovědnost za administraci IT ve firmě (za podpory externích IT dodavatelů, případně interních kolegů), primárně:
- administrace serverů a ostatního centrálního IT
- administrace HW (PC, tiskárny apod.)
- administrace SW na koncových stanicích (Windows, MS Office apod.)
- administrace LAN vč. VPN a internetové konektivity
- denní podpora uživatelů
- 1st level podpora SAP uživatelů vč. základní administrace SAP
- administrace firemních SW licencí
- administrace dodavatelů/ dodávek IT služeb a zařízení
- spolupráce na strategickém rozvoji IT
- administrované IT zahrnují: Windows Servers, active directory, MS 365, MS SQL Server, MS Windows, vmware (virtualizace), veeam (zálohování), Fortinet (firewall), Linux - Ubuntu, ESET (ERA), PBX Alcatel, TeamViewer, MS WSUS, Mikrotik apod.
Požadujeme:
- min. ukončené SŠ vzdělání
- praxe na pozici IT administrátora či obdobné pozici
- komunikativní znalost anglického jazyka
- proaktivní přístup ve svěřených oblastech
- schopnost rychlé adaptace na nové podmínky
- příjemné vystupování a jednání s lidmi - zákaznický přístup
- řidičský průkaz sk. B
Nabízíme:
- zajímavou a perspektivní práci ve stabilní společnosti
- odpovídající platové ohodnocení
- notebook, mobilní telefon
- penzijní připojištění, stravenky, benefitní poukázky
- možnost kariérního růstu
- pružná pracovní doba
- nástup dle dohody
Hlásit se emailem.