Název profese Obsluha pokladny a lektor/ka v dílničkách - brigáda
Místo výkonu práce Liberec
Přidáno 15.4.2024

Zaměstnavatel První volnočasový Ekopark Liberec, z.ú.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, Zdravé osoby
Počet míst 2
Reference 67045498

Brigádník/ce v EKOParku
- Práce na vstupní pokladně a lektor v Ekodílničkách
Brigáda vhodná pro studenty VŠ a všechny, kdo mají kladný vztah k přírodě, dětem a kulturním, sportovním či vzdělávacím aktivitám.
Požadavky: Spolehlivý a odpovědný přístup, flexibilita, kladný vztah k dětem.
Praxe není podmínkou, nezkušené zaškolíme.
Náplň práce: práce s dětmi, práce na pokladně a stánku - drobný prodej, běžná údržba parku, kreativní práce v dílničkách, možnost realizace vlastních nápadů, projektů a workshopů
Pracovní doba: denní, vč. víkendů, směny vždy dle dohody
Nástup po dohodě - v průběhu května až června (ukončení sezony EKOParku v září 2024)
Benefity: neomezené rodinné vstupné do EKOParku
Svůj životopis zašlete prosím na info@ekoparkliberec.cz

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Liberec

Liberec
55000 - 60000 Kč za měsíc
HR Direct s.r.o.
Liberec
Liberec
30000 - 55000 Kč za měsíc
Liberec
30000 - 45000 Kč za měsíc
Liberec
Advantage Consulting, s.r.o. - Praha
Liberec

Mzda

od 120 do 140

U společnosti První volnočasový Ekopark Liberec, z.ú. momentálně neevidujeme kromě pozice Obsluha pokladny a lektor/ka v dílničkách - brigáda žádná další volná místa

Volné pracovní místo Obsluha pokladny a lektor/ka v dílničkách - brigáda je vystaveno v regionu Liberec .