Název profese Servisní technik pro kopírovací stroje a tiskárny vč. služeb a financování
Místo výkonu práce Liberec
Přidáno 2.5.2024

Zaměstnavatel TONER - COPY s.r.o.
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Zdravé osoby
Počet míst 1
Reference 67051400

Pracovní náplň: servis kopírovacích strojů a tiskáren + prodej spotřebního materiálu, vč. služeb a financování.
Požadujeme: elektrotechnické vzdělání, znalost PC prostředí a SW, ŘP sk. B - aktivní řidič vyhláška 50/78 Sb.
Nabízíme: služební vůz i pro soukromé užití, telefon, notebook, odměny z obratu 3-10%, odměny z nájemních a S+M smluv = 1 měsíční objem
Vhodné i pro absolventy.
Životopisy posílat mailem na adresu: jiri.pesek@toner-copy.cz