Název profese Dlaždič/dlaždička
Místo výkonu práce Litoměřice
Přidáno 19.4.2024

Zaměstnavatel Ing. Kamil Žilka
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Počet míst 3
Reference 66489255

místo výkonu práce okres Litoměřice.
náplň práce: dlaždické, výkopové práce při stavbě silnic, cest a chodníků.
Požadujeme praxi v oboru.
Způsob prvního kontaktu: telefonicky či osobně každé úterý od 15.00-16.00 hod. na adrese Velká Dominikánská č.p. 103/25, Litoměřice-Město, 412 01 Litoměřice 1.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Litoměřice

Litoměřice
Advantage Consulting, s.r.o. - Ústí nad Labem
Litoměřice
Litoměřice
Litoměřice
Litoměřice
Advantage Consulting, s.r.o.
Litoměřice
35000 - 50000 Kč za měsíc
UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

Mzda

od 20000

U společnosti Ing. Kamil Žilka momentálně neevidujeme kromě pozice Dlaždič/dlaždička žádná další volná místa

Žádná podobná místa

Volné pracovní místo Dlaždič/dlaždička je vystaveno v regionu Litoměřice .