Název profese Pomocný úklidový pracovník/pracovnice
Místo výkonu práce Štětí
Přidáno 20.4.2024

Zaměstnavatel Tomáš Knotek
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy, Mladistvé do 18 let, Zdravé osoby
Počet míst 4
Reference 66923195

náplň práce: pomocné úklidové a zahradnické práce ( provozy, zahrady)
Požadujeme: zodpovědný a spolehlivý přístup.
Vítáme: ŘP sk. B, B+E, T.
Způsob prvního kontaktu: e-mailem či telefonicky od 9.00 - 15.00 hod.

Přejít na kontaktní údaje ▼

Další nabídky práce Litoměřice

Litoměřice
Advantage Consulting, s.r.o. - Ústí nad Labem
Litoměřice
Litoměřice
Litoměřice
40000 - 60000 Kč za měsíc
Grafton Recruitment s.r.o.
Litoměřice
35000 - 45000 Kč za měsíc
Litoměřice
Advantage Consulting, s.r.o.

Mzda

od 18000 do 25000

U společnosti Tomáš Knotek momentálně neevidujeme kromě pozice Pomocný úklidový pracovník/pracovnice žádná další volná místa

Volné pracovní místo Pomocný úklidový pracovník/pracovnice je vystaveno v regionu Litoměřice .